Diabeł tkwi w szczegółach, czyli jakie dodatki i dekoracje na imprezę plenerowa?

Wynajem namiotów eventowych służących do organizacji imprez plenerowych cieszy się w ostatnim czasie w naszym kraju coraz większą popularnością. Korzystają z nich zarówno firmy, jak i osoby prywatne chcące w wyjątkowy sposób uczcić wydarzenie, takie jak wesele czy urodziny. To świetna alternatywa dla restauracji czy sal bankietowych. Aby taka impreza była udana, poza namiotem należy zadbać również o najważniejsze dodatki i dekoracje. Podpowiadamy, które z nich warto wypożyczyć.

Stół i krzesła — must have na każdej imprezie plenerowej

Żadna impreza plenerowa nie może się obyć bez stołów oraz krzeseł gwarantujących miejsca siedzące dla wszystkich zaproszonych na wydarzenie gości. Większość osób prywatnych nie dysponuje wystarczającą liczbą mebli tego typu, a ich zakup na jednorazowe wydarzenie byłby nieopłacalny i bardzo kosztowny. Z tego właśnie względu, organizując event w namiocie, warto wypożyczyć odpowiednią ilość stołów oraz krzeseł od specjalizującej się w tym firmy. Przedsiębiorstwa tego typu oferują profesjonalne, solidnie wykonane, stabilne oraz jednolite meble, które dobrze prezentują się w każdej przestrzeni.

Jeżeli chodzi o stoły, mogą się one różnić od siebie zarówno wymiarami, jak i kształtem (do wyboru są okrągłe oraz prostokątne). Co do krzeseł, mogą być one składane, tapicerowane czy przezroczyste. Przed wypożyczeniem mebli eventowych, należy dokładnie policzyć liczbę gości, która potwierdziła swoje uczestnictwo w wydarzeniu. Dzięki temu można będzie uniknąć sytuacji, w której zabraknie dla kogoś miejsca przy stole.

 
impreza-plenerowa-w-namiocie-z-widokiem-na-góry

Dodatki i dekoracje eventowe od Happy Tent

Organizując imprezę plenerową, warto skorzystać z oferty naszej firmy Happy Tent! Wypożyczyć można tutaj:

  • Zestawy składające się z krzeseł oraz stołów bankietowych o wymiarach 180 x 70 cm — prezentują się one spójnie, dzięki czemu całość wygląda bardzo estetycznie. Jednorazowo można u nas wypożyczyć komplety przeznaczone dla 80 osób. Zarówno krzesła, jak i stoły są składane, co pozwala na ich wygodny transport, przenoszenie z miejsca na miejsce oraz dostawienie w razie konieczności. Eleganckiego wyglądu nadadzą stołom stylowe, białe obrusy z naszego asortymentu. To idealne rozwiązanie na przyjęcie wymagające stosownej oprawy, takie jak chociażby wesele.
  • Elementy składające się na strefę relaksu, takie jak hamaki, leżaki oraz niezwykle modne w ostatnim czasie stoliki wykonane ręcznie z palet. Z ich pomocą stworzymy dla Ciebie komfortową przestrzeń, w której zaproszeni na przyjęcie goście będą się mogli odprężyć z chłodnym napojem w dłoni.
  • Oświetlenie w postaci girland świetlnych — znakomicie sprawdzają się one podczas imprez trwających do późnych godzin wieczornych, nadając namiotowi eventowemu wyjątkowego, klimatycznego charakteru. To doskonała alternatywa dla klasycznego, podwieszanego oświetlenia. W naszej ofercie znajdziesz 3 rodzaje łańcuchów świetlnych różniące się od siebie stopniem jasności oraz typem żarówek (dostępne są tak klasyczne, jak i modne „Edisony”).
  • Parasole grzewcze — na chłodniejsze wieczory bądź jak planujecie by Wasze przyjęcie skończyło sie dopiero nad ranem posiadamy parasole grzewcze, które skutecznie dbaja o ciepło zarówno w namiocie jak i poza nim. 
  • Dekoracje i dodatki — trudno wyobrazić sobie profesjonalnie zorganizowaną imprezę plenerową bez różnego rodzaju ozdób. Oferta Happy Tent obejmuje między innymi ozdobną, heksagonalną ściankę mającą na celu wyszczególnienie miejsc najważniejszych gości eventu. 
 
Dodatki i dekoracje imprezy
Wynajem lezakow